Online casino en sportsbook

Millioner Casino Nederland

Slots, live tafels en sportweddenschappen op één account, met een saldo in euro.

Saldo in euro
Welkomstpakket tot €2.500
24/7 livechat
Millioner Casino - main content

Millioner is een online casino met een eigen sportsbook. Met één account speel je slots, jackpotgames, tafelspellen en live spellen met echte dealers, en wed je op sport, virtuele sport en e-sports. Het saldo staat in euro, en storten kan ook met crypto.

Nieuwe spelers kiezen bij hun eerste storting een welkomstaanbod. Voor het casino is dat een pakket van 200% tot €2.500 met 300 gratis spins, verdeeld over drie stortingen. Voor sport is het een bonus van 100% tot €100. Wie met crypto stort, krijgt aparte welkomstbonussen.

Millioner Casino in het kort

OnderdelenCasino, live casino, sportsbook, virtuele sport, e-sports
SpellenDuizenden slots, jackpotgames, tafel- en kaartspellen, instant games, live spellen
ValutaEuro (EUR), storten ook met 11 cryptovaluta
Welkomstpakket casino200% tot €2.500 + 300 gratis spins over 3 stortingen
Welkomstbonus sport100% tot €100
Minimale storting€10 (Bitcoin €30), €20 voor bonussen
BetaalmethodenKaart, Revolut, bankoverschrijving, Mifinity, crypto; Skrill voor opnames
Verwerking van opnamesBinnen 3 werkdagen
Opnamelimiet€500 per dag op VIP-niveau 1, tot €1.500 per dag op niveau 5
LoyaliteitMunten, Winkel, uitdagingen, Rad van Fortuin, 5 VIP-niveaus
Klantenservice24/7 via livechat en e-mail, meertalig
Minimumleeftijd18 jaar

Wat Millioner Casino te bieden heeft

Casino en sportsbook delen één account en één saldo. Je betaalt in euro met een kaart, Revolut, een bankoverschrijving, Mifinity of crypto. De site en de voorwaarden zijn in het Nederlands te lezen.

  • Casino – duizenden slots, jackpotgames, tafel- en kaartspellen en instant games. Veel titels zijn ook als demo te spelen.
  • Live casino – roulette, blackjack, baccarat, poker en sic bo met echte dealers, plus spelshows en internationale tafels.
  • Sportsbook – duizenden pre-match en live evenementen, Bet Builder, Cash Out en verhoogde odds, ook voor virtuele sport en e-sports.
  • Promoties – welkomstbonussen voor casino en sport, herlaadbonussen doordeweeks en in het weekend, cashback en toernooien.
  • Winkel en VIP – Munten die je inwisselt voor bonussen, gratis spins en free bets, en een VIP-programma met vijf niveaus.

Kenmerken van Millioner Casino

Betalen in euro

Storten vanaf €10 met kaart, Revolut, bankoverschrijving, Mifinity of 11 cryptovaluta.

Welkomstpakket

200% tot €2.500 en 300 gratis spins, verdeeld over je eerste drie stortingen.

Sportsbook

Pre-match en live wedden met Bet Builder, Cash Out en een Accumulator-boost tot 100%.

Live Cashback

Elke week 25% van je netto verlies in het live casino terug, tot €200.

Dag en nacht hulp

Een meertalige klantenservice via livechat en e-mail, 24/7 bereikbaar.

Gescheiden klantgelden

Spelersgeld staat op aparte bankrekeningen, los van het geld van het bedrijf.

Spellen bij Millioner Casino

Het casino telt duizenden spellen van grote providers, ingedeeld per categorie. Veel slots en jackpotgames zijn ook als demo te spelen, zonder inzet. Zo probeer je een spel uit voordat je echt geld inzet.

Slots

Het grootste deel van de bibliotheek bestaat uit slots, van klassieke fruitautomaten tot filmslots met uitgebreide bonusfuncties. Slots tellen voor 100% mee bij het rondspelen van een casinobonus.

Jackpotgames

Bij een progressieve jackpot groeit de prijs zolang niemand hem wint. Jackpotslots zijn niet te spelen met bonusgeld.

Tafel- en kaartspellen

Roulette in allerlei varianten, blackjack, baccarat en poker. Voor het rondspelen van een bonus tellen tafel- en kaartspellen niet mee.

Live casino

In het live casino leiden echte dealers en presentatoren het spel: live roulette, blackjack, baccarat, poker, sic bo, spelshows en internationale tafels, ook op je telefoon. Live spellen dragen 10% bij aan de inzetvereiste, Crazy Time, Dream Catcher en Monopoly 50%.

Instant games

Spellen met korte rondes, zoals Plinko, Mines en Aviator, hebben een eigen categorie. Voor bonussen tellen ze beperkt mee: Plinko voor 10%, Aviator helemaal niet.

Populaire spellen bij Millioner Casino

Spelproviders bij Millioner Casino

3 Oaks Gaming
3 Oaks Gaming
Amusnet
Amusnet
BGaming
BGaming
Belatra
Belatra
Betsoft
Betsoft
CQ9 Gaming
CQ9 Gaming
EVOPLAY
EVOPLAY
Endorphina
Endorphina
Evolution
Evolution
Evoplay
Evoplay
Hacksaw Gaming
Hacksaw Gaming
Microgaming
Microgaming
NetEnt
NetEnt
Novomatic
Novomatic
Onlyplay
Onlyplay
Play'n GO
Play'n GO
Playson
Playson
Pragmatic Play
Pragmatic Play
Relax Gaming
Relax Gaming
Slotmill
Slotmill
Slotopia
Slotopia
SmartSoft
SmartSoft
Spribe
Spribe
Yggdrasil
Yggdrasil

Sportweddenschappen bij Millioner

De sportsbook heeft duizenden pre-match en live evenementen. Je wedt op voetbal, tennis, basketbal, American football, ijshockey, rugby, cricket, golf en boksen. Daarnaast is er virtuele sport, die 24/7 doorloopt, en e-sports zoals League of Legends en CS2.

  • Live wedden – inzetten terwijl de wedstrijd loopt, bijvoorbeeld op wie het eerste doelpunt maakt.
  • Bet Builder – stel je eigen weddenschap samen uit selecties binnen één wedstrijd.
  • Cash Out – reken een lopende weddenschap af voordat het evenement voorbij is.
  • Verhoogde odds – bij evenementen met het Boosted Odds-icoon liggen de odds hoger.
  • Vroege uitbetaling – staat jouw team in een gemarkeerde wedstrijd twee doelpunten voor, dan wordt een pre-match 1X2-weddenschap meteen als gewonnen afgerekend, ook als de wedstrijd daarna anders afloopt.

Odds staan in decimale notatie, zoals 1,50 of 2,00. Bij combinaties van drie of meer selecties met odds van minstens 1,40 verhoogt de Accumulator-boost de winst met 3% tot 100%.

Bonussen bij Millioner Casino

Millioner heeft aparte promoties voor het casino, de sportsbook en stortingen met crypto, en de meeste komen elke week terug.

AanbodWanneerBonusInzetvereiste
Welkomstpakket casino1e tot 3e storting, vanaf €20200% tot €2.500 + 300 gratis spins35x storting + bonus, 40x winst uit spins
Welkomstbonus sport1e storting, vanaf €20100% tot €1006x storting + bonus
Crypto welkomstbonus casino1e storting, vanaf 100 USDT200% tot 3.000 USDT40x storting + bonus
Wekelijks HerladenMaandag tot en met donderdag, vanaf €2055 gratis spins40x winst uit spins
Weekend herlaadbonus casinoVrijdag tot en met zondag, vanaf €2050% tot €750, plus gratis spins vanaf €5035x storting + bonus
Live CashbackElke week25% tot €2001x
Cashback sportElke week10% tot €5003x

Een casinobonus speel je binnen 10 dagen rond, een sportbonus binnen 30 dagen. Met een actieve casinobonus is de maximale inzet €100, en stortingen met Skrill of Neteller tellen niet mee voor de welkomstaanbiedingen.

Registreren en inloggen

Eén account geeft toegang tot het casino, het live casino en de sportsbook, op de computer en op de telefoon. Bij de registratie vul je je e-mailadres, gebruikersnaam, volledige naam, geboortedatum, land, telefoonnummer en postcode in.

Je moet minstens 18 jaar zijn, en per persoon, huishouden, telefoonnummer, e-mailadres en IP-adres is maar één account toegestaan. Millioner controleert later je leeftijd, identiteit en woonadres (KYC). Gevraagde documenten lever je binnen 30 dagen aan.

Storten en opnemen in euro

De kassa werkt met euro en crypto. Opnames gaan waar mogelijk terug via de methode waarmee je hebt gestort.

MethodeStortenOpnemen
Kaart€10 – €2.000€10 – €3.000
Revolut€10 – €5.000€10 – €5.000
Bankoverschrijving€10 – €5.000€10 – €5.000
Mifinity€10 – €2.500€10 – €2.500
Skrill–€10 – €5.000
Bitcoin€30 – €5.000€60 – €5.000
Overige crypto: USDT, USDC, Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash, TRX, BNB, DOGE, Solana, Cardano€10 – €5.000€20 – €5.000

De financiële afdeling behandelt een opnameverzoek binnen 3 werkdagen, van maandag tot en met vrijdag tussen 06:00 en 17:00 GMT. Je kunt maximaal 3 opnames tegelijk open hebben staan. Hoeveel je per dag en per maand opneemt, hangt af van je VIP-niveau: van €500 per dag en €7.000 per maand op niveau 1 tot €1.500 per dag en €20.000 per maand op niveau 5.

Zet elke storting minstens één keer in voordat je geld opneemt. Doe je dat niet, dan kan Millioner de winst annuleren en 10% van de laatste storting inhouden (minimaal €0,50), of 15% als je met een bankpas of bankoverschrijving hebt gestort.

Betaalmethoden bij Millioner Casino

American Express
American Express
Apple Pay
Apple Pay
AstroPay
AstroPay
Bank Transfer
Bank Transfer
Bitcoin
Bitcoin
Ethereum
Ethereum
Google Pay
Google Pay
IRIS
IRIS
Litecoin
Litecoin
Maestro
Maestro
Mastercard
Mastercard
Mifinity
Mifinity
MuchBetter
MuchBetter
Neosurf
Neosurf
Neteller
Neteller
PIX
PIX
PayPal
PayPal
Paysafecard
Paysafecard
Revolut
Revolut
SEPA
SEPA
Skrill
Skrill
Sofort
Sofort
Tether
Tether
Trustly
Trustly
Visa
Visa
Viva Wallet
Viva Wallet
iDEAL
iDEAL

VIP-programma, Munten en de Winkel

Het VIP-programma heeft vijf niveaus. Je niveau hangt af van je activiteit in de 90 dagen voor een opnameverzoek, en na een maand zonder weddenschappen zak je terug naar het laagste niveau.

  • Niveau 1 en 2 – promoties op de site en 24/7 livechat. Vanaf niveau 2 komt er dagelijkse cashback op casinospellen bij.
  • Niveau 3 – persoonlijke aanbiedingen, bespreekbare opnamelimieten en een hoger cashbackpercentage.
  • Niveau 4 en 5 – daarbovenop een persoonlijke VIP-manager.

Naast de VIP-ladder spaar je Munten: 1 Munt voor elke €10 die je in het casino inzet, 5% van elke storting en extra Munten voor uitdagingen en toernooien. In de Winkel wissel je ze in voor bonussen, bonusspins en free bets. Wie €100 inzet op geschikte casinospellen, krijgt een draai aan het Rad van Fortuin, waar elke draai een prijs oplevert.

Millioner Casino op je telefoon

Millioner heeft geen aparte app, maar de site is gebouwd voor mobiel gebruik. In de browser van je telefoon log je in met hetzelfde account en zie je hetzelfde saldo, dezelfde bonussen en dezelfde kassa als op de computer.

Ook de live tafels speel je gewoon op je telefoon, zonder iets te downloaden.

Veiligheid en eerlijk spel

  • Versleuteling – de spellen zijn alleen bereikbaar via een beveiligd netwerk dat gevoelige gegevens versleutelt.
  • Gescheiden geld – spelersgeld staat op aparte klantrekeningen, zodat het bij een faillissement beschermd blijft.
  • Identiteitscontrole – Millioner controleert leeftijd, identiteit en de herkomst van het geld, eventueel met een telefoongesprek of gezichtsverificatie.
  • Anti-witwassen – het casino volgt de vijfde Europese anti-witwasrichtlijn (AML) en doet klantonderzoek waar die regels dat vragen.

Ben je het niet eens met een beslissing, dan meld je dat eerst bij de klantenservice. Lost dat het niet op, dan stuur je een schriftelijke klacht naar [email protected].

Klantenservice

De klantenservice is 24/7 bereikbaar via livechat en per e-mail op [email protected]. Het team is meertalig en helpt met vragen over je account, stortingen, opnames en bonussen.

Voor vragen over persoonsgegevens heeft Millioner een functionaris voor gegevensbescherming, bereikbaar via [email protected].

Verantwoord spelen

Millioner accepteert alleen spelers van 18 jaar en ouder. Wil je een pauze, dan sluit de klantenservice je account op verzoek tijdelijk af. Een verzoek tot zelfuitsluiting stuur je naar [email protected].

Op de pagina over verantwoord spelen van het casino staat een korte zelftest. Voor advies en hulp verwijst Millioner naar GamCare, Gamblers Anonymous en Gambling Therapy.

Kenmerken & Goed om te weten

Kenmerken

  • Eén account voor casino, live casino en sportsbook
  • Demoversies van veel slots en jackpotgames
  • Crypto welkomstbonus van 200% tot 3.000 USDT
  • Rad van Fortuin met een prijs bij elke draai
  • Spinoleague-toernooien met geldprijzen zonder inzetvereiste
  • Bespreekbare opnamelimieten vanaf VIP-niveau 3

Goed om te weten

  • Geen aparte app, Millioner werkt in de mobiele browser
  • Stortingen met Skrill of Neteller tellen niet mee voor welkomstbonussen
  • Casinobonussen moeten binnen 10 dagen worden rondgespeeld
  • Opnames tot €500 per dag op VIP-niveau 1 en 2
  • Na 180 dagen zonder inloggen €5 administratiekosten per maand
  • Bij verschillen tussen vertalingen geldt de Engelse versie van de voorwaarden

Veelgestelde vragen over Millioner Casino

Wat is Millioner Casino?

Millioner is een online casino met een eigen sportsbook. Met één account in euro speel je slots, jackpotgames, tafelspellen en live spellen, en wed je op sport, virtuele sport en e-sports.

Kunnen inwoners van Nederland een account openen bij Millioner Casino?

Volgens de huidige voorwaarden niet. In artikel 2.3 van de algemene voorwaarden van Millioner (versie 1.12, bijgewerkt op 19 augustus 2026) staat Nederland op de lijst van uitgesloten rechtsgebieden. Inwoners mogen geen account openen en geen geld storten, en een eerder geopend account moeten ze sluiten. Controleer de actuele voorwaarden op de site van het casino.

Is Millioner Casino betrouwbaar?

Millioner bewaart spelersgeld op aparte klantrekeningen, controleert leeftijd en identiteit (KYC) en volgt de vijfde Europese anti-witwasrichtlijn. Klachten die de klantenservice niet oplost, gaan schriftelijk naar [email protected].

Welke welkomstbonus geeft Millioner Casino?

Voor het casino een pakket van 200% tot €2.500 met 300 gratis spins over de eerste drie stortingen, vanaf €20 per storting. Voor sport een bonus van 100% tot €100 op de eerste storting.

Heeft Millioner Casino een app?

Nee, er is geen aparte app. De site is gebouwd voor mobiel gebruik en werkt in de browser van je telefoon met hetzelfde account en saldo.

Hoe snel betaalt Millioner Casino uit?

De financiële afdeling behandelt een opnameverzoek binnen 3 werkdagen, op werkdagen tussen 06:00 en 17:00 GMT. Daarna hangt de duur af van de betaalmethode: e-wallets gaan het snelst, kaarttransacties lopen via de bank en duren langer.

Bijgewerkt 2026-10-22